Ütü yapmak; yoğun bir emek gerektiren ve çok vakit alan ev işlerinden biridir. Ütü sırasında yapılan yanlış uygulamalar kıyafetlerinde çeşitli hasarlar bırakabilir. Hacim olarak çok yer kaplayan eşyalarının ütüleme işlemi zamanının büyük bir kısmını alabilir. Gündelik yaşamın getirdiği yoğun tempo ile birlikte kalan her boş vakit daha da değerleşiyor. Tam bu noktada, Ümraniye Kuru Temizleme, teknolojinin getirdiği avantajlardan biri olarak karşına çıkıyor. Artık herhangi bir yerde kıyafetlerin ve ev tekstili eşyaların için ütücü aramana, eşyalarını taşımana ve beklemene gerek yok. Ümraniye Kuru Temizleme sana özel profesyonel ütü hizmeti sunuyor.

Pamuk, sentetik, ipek, kaşmir gibi farklı kumaş türlerine özel yüksek buharlı ütüleme işlemi ile kıyafetlerin askıda ilk gördüğün haline dönüşüyor. Teslim ettiğin her parça profesyonel ekibimiz tarafından titizlikle ütüleniyor. Uzmanlarımız, eşyalarını kumaşlarının türüne göre ayırıp, en uygun şekilde ütüleme işlemini uyguluyor. Ütüleme işlemi sırasında insan sağlığına ve çevreye zararlı maddeler kullanılmıyor.

Kendi tesislerimizde son teknolojiye uygun cihazlarımızla işlem gören kıyafetlerin, renk ve kalite kaybı yaşamadan teslim ediliyor. Ütüleyerek açamadığın kırışıklıklar, uzun süre çift çizgili kalmış giysilerin için en iyi sonuçlar seni bekliyor. Ütüleme sonrası eşyalarında kötü bir koku kalmaz, koyu renkli kıyafetlerinizde parlama meydana gelmez.

Profesyonel ütü hizmeti almak seni hem zahmet ve zaman kaybından kurtarır, hem de ekonomik olarak tasarruf etmeni sağlar. ''Ütü yaptırmak istiyorum; fakat kıyafetlerimi taşıyamıyorum'' ''Ütü yapan iyi bir yer bulmak için vaktim yok'' gibi sorunlarını rafa kaldırabilirsin.

Omuzlarındaki yükü hafifletmek ve sana zaman kazandırmak için Ümraniye Kuru Temizleme'nin ütüleme hizmeti seni bekliyor. Kısa bir süre içerisinde eşyalarını ütüleyip askıya hazır hale getiriyoruz. T-shirt, gömlek, pantolon, elbise, takım elbise, ipek ve kaşmir gibi hassas ve yüksek kaliteli ürünler kısacası aklına gelebilecek her türlü eşyanın ütüsü, Ümraniye Kuru Temizleme güvencesiyle ilk günkü mükemmelliğine kavuşuyor.

Dilediğin zaman bize ulaşarak sipariş oluşturabilirsin. Kıyafetlerin servis çalışanlarımız tarafından kapından alınır, ütülenir ve tekrar kapına teslim edilir. Ödeme ise siparişin sana teslim edildiğinde nakit ya da kredi katıyla yapılabilir..

Ümraniye Kuru Temizleme'nin bütçe dostu profesyonel ütü hizmeti sadece bir tık uzağında. Hemen sipariş oluştur, gelip alalım, ütüleyip getirelim!