Ümraniye Kuru Temizleme terzi hizmeti, müşterilerine sunduğu birçok hizmetin yanında deneyimli ve uzman terzi kadrosuyla en güncel bilgi ve son teknoloji makine ve ekipmanı ile verdiği ayrıcalıklı hizmetlerden biridir. Kuru temizleme sektöründe ki bilgi birikimi ile tekstil ürünlerinin, temizliği, bakımı, kullanım ömrü ve deformasyon hassasiyetiyle bu hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Tüm elbiseleriniz için ayrıcalıklı tadilat hizmeti!

Özel günlerde kullandığınız elbiseleriniz, gardrobun bir köşesinde maziden kalan çok özel kumaşlara sahip elbiselerinizin tadilatı için artık düşünmenize gerek kalmadı. Ümraniye Kuru Temizleme'nin uzman ve tecrübeli terzi personeli, elbiselerinizin her türlü dikim ve kesim işlerini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyor. Pantolon paça boyu ayarı, elbise, etek ve günlük kullandığınız abiye kıyafetlerinizin çekme ve sarkma sorunlarının tadilatı, düzeltme, kesim ve düğme kopmaları gibi her türlü terzi ve tadilat gerektiren işlemler için Ümraniye Kuru Temizleme sizleri bekliyor.

Tüm tekstil ürünleri için!

Sadece elbise ve kıyafetleriniz için değil her türlü tadilat işlemi gereken bütün tekstil ürünleriniz için itinayla terzi hizmeti verilmektedir. Nevresim, yorgan, battaniye, çarşaf, minder-yastık kılıfı vb. Birçok tekstil ürünü için terzi ve tadilat işlemleri uygulamaktayız. Ümraniye Kuru Temizleme, uzman terzi kadrosu ile tadilat gerektiren tekstil ürünleriniz ve giysileriniz için ayrıcalıklı terzi hizmetini sizlere sunuyor.