Çamaşır makinasında yıkanan çamaşırlar su ve suyun içinde çözünen deterjanlar ile temizlenir. Fakat her çamaşır bu şekilde temizlenmeye elverişli değildir. Etiketlerine yapıştırılan yıkama talimatlarında "Sadece Kuru Temizleme" ibaresi olan kıyafetler, çamaşır makinasında yıkandığında deformasyona uğrarlar. Hassas kumaş yapılarına sahip kıyafetleri evde yıkaman geri döndürülemez hasarlara yol açabilir.

Kuru temizleme yapılırken çamaşırlar su ile temas etmedikleri için şekilleri bozulmaz ve renklerini kaybetmezler. Bu nedenle kuru temizleme, leke çıkarmadaki en etkili ve güvenilir yöntemdir. Özel kuru temizleme makinalarında Solvent adı verilen özel bir çözücü ile temizleme işlemi gerçekleşir. Kıyafetlere en yeni görünümü vermek için tasarlanan sistemde, uzmanlar tarafından kumaş türü, rengi, kirlilik derecesi, lekeleri ve talimatına göre uygun işlemler yapılır.

Temiz, yıllardır kullanılan kuru temizleme işine farklı bir yön vererek, eskiden belli başlı yerlerde bulabildiğin kuru temizlemeciye artık istediğin zaman ulaşma imkanı sağlıyor. Sana özel online profesyonel kuru temizleme hizmeti sunuyoruz. Temizleme işlemi kendi tesislerimizde uzmanlarımız tarafından titizlikle yapılır. Leke çözümlerinde dünyanın önde gelen BÜFA firmasının çözümleriyle leke çıkarmada yüksek başarıya sahibiz. İleri teknolojiye uygun yapılan temizleme işlemi sırasında çevreye ve insan sağlığına zararlı maddeler kullanılmaz. Renk ve kaliteyi bozmadan kıyafetlerini ilk günkü gibi temiz bir şekilde askıya hazır hale getiriyoruz. Özel parçalardan günlük kıyafetlere kadar her tür giysini güvenli ve kaliteli bir şekilde temizletebilir, ömürlerini uzatabilirsin.

Ümraniye ve çevre Semtlerinde Size En Yakın Kuru Temizleme

Seni herhangi bir kuru temizleme dükkanı bulmak, aramak, eşyalarınızı götürmek, beklemek, geri almak gibi zaman kaybı eylemlerden kurtarıyoruz. Sipariş oluşturup verdiğin kıyafetleri 24 saat içerisinde geri alabilirsin. Artık Ümraniye'de en yakın kuru temizleme hizmeti sadece bir tık uzağında. Servis çalışanlarımız tarafından kapından ürünlerin alınır, tesislerde işlemleri tamamlanır ve tekrar kapına teslim edilir. Ürünleri verip geri teslim alacağın adresi, tarihi ve saati sen belirlersin. Siparişin işlem görürken durumunu ve ne zaman teslim alacağını bilmenin rahatlığını yaşarsın. Ödeme ise, siparişin sana teslim edildikten sonra nakit ya da kredi kartı ile yapılabilir.

Sen sevdiklerine vakit ayır, giysilerin bize emanet!