Ümraniye Halı Yıkama:

İstanbul Anadolu Yakasında Ümraniye'de Halı Yıkama ihtiyacı olan müşterilerine, hızlı teslimat sunabildiği, garantili halı yıkama hizmeti vermektedir. Halı yıkama işlemi; bazı ürünlerin yıkanmayla yıpranabilir olması ve su ile uzun süre olan temasları sonucu ürünlerde bozulmalara hatta kullanılamaz hale gelebilme durumları sebebi ile özel temizleyiciler ile yapılan temizleme işlemleridir.

Ümraniye Halı yıkama temizlik sektörününün önde gelen firmalarından biridir. Sizlere bir telefon kadar yakınız! Ümraniye halı yıkama kalitesinden ve prensiplerinden ödün vermeden sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Ümraniye Halı Yıkama, yılların tecrübesi, uzman çalışan kadrosu ve kullandığı son teknoloji temizleme ürünleri ile müşterilerine her zaman memnuniyet garantisi vermektedir. Önceliği müşteri memnuniyeti olan Ümraniye Halı Yıkama firması ile sitede bulunan iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilir hemen hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Son teknoloji makinelerle doğa dostu malzemeler kullanıyoruz.

Ümraniye Halı Yıkama, her türlü halı yıkama işlemleri için, halının türüne uygun son teknoloji makine ve ekipmanları kullanmaktadır.

Halı yıkama yapılacak halının; dokusu ve türü neyse ona göre özel işlemlerde halı yıkama işlemleri yapılır. Tüm işlemler, konusunda uzman ve eğitimli personelimizin özenli çalışması ile gerçekleştirilmektedir.

Halı yıkama işleminde kullanılan bütün temizleme materyalleri çevre dostu ve doğada çözünebilir niteliktedir.

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Ümraniye halı yıkama firmamız, halılarınızın daha uzun ömürlü olması için dokusunu, renk ve kalitesini bozmadan, titizlikle halı temizleme işlemleriniz yapılmaktadır. Deneyimli ve uzman personelimiz ile sizlerin; güler yüzlü, sorunsuz ve mutlu bir hizmet almış olmanız Ümraniye halı yıkama firmasının tek amacıdır. Her türlü zor lekeleriniz için uzman eller Ümraniye Halı Yıkama'da sizleri beklemektedir.

WhatsApp

Ara: 0216 630 21 13

Sizi Arayalım