Yoğun geçen günün sonunda eve geldiğinde biriken kirli kıyafetleri görünce yorgunluğun daha da artar. Çamaşır yıkama, asma, katlama işleriyle uğraşınca kendine ve sevdiklerine ayıracağın vakit git gide azalır. Bu sebeple çamaşırlarını yıkatmak için çamaşırhane bulmak isteyebilirsin. Çamaşır yıkama firmaları, evde kullanılan çamaşır makinalarından farklı profesyonel makinalar kullanır. Bu kullanılan makinalar tüm kıyafetlerini kısa bir süre içerisinde ilk aldığın günkü haline dönüştürebilir; fakat bu kez de firmayı bul, kıyafetlerini taşı, bekle, geri almaya git gibi uğraşlar işini zorlaştırır. Böylece yine zahmete girersin ve zamanın daralır. Seni bu tür dertlerden kurtarmak için teknolojinin getirdiği bir avantaj olarak ''Hayatınızı kolaylaştırmak'' cümlesi çerçevesinde sizin için bu işleri kolaylaştırıyoruz. Giysilerine en iyi görünümü vermek ve ömürlerini uzatmak amacıyla sana özel çamaşır yıkama hizmeti sunuyor.

Yıkama işlemi Ümraniye Kuru Temizleme'nin kendi tesislerinde alanında uzman ekibimiz tarafından talimatlara uygun olarak yapılır. Yapılan işlemlerde giysilerin çekmez, solmaz ve renk kaybı yaşamaz. Her tür kıyafet ve ev tekstili ürünlerin Ümraniye Kuru Temizleme güvencesiyle ilk günkü haline kavuşur. Dünya standartlarını ve gelişen teknolojiyi takip eden bir hizmet sunuyoruz. Çevreye duyarlı, son teknolojiye uygun malzemelerle profesyonel makinalar tarafından yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel ekibimiz kıyafetlerini kumaşının türüne göre ayırır. Üzerindeki lekelerin cinsi ve yoğunluğuna dikkat ederek büyük bir özenle yıkama işlemini gerçekleştirir. Kıyafetlerindeki zorlu lekeler için özel tesislerimizde incelemeler yapılıp lekeye özel çözümler üretilir. Sen iş yerinde çalışırken ya da evinde otururken eşyalarının özel tesislerde uzmanlar tarafından temizlenmesinin rahatlığını yaşarsın.

Evindeki çamaşır makinesine istediğin kadar eşyayı sığdıramayabilirsin. Yorgan, kalın kıyafetler, nevresim takımları gibi yıkaması zahmetli eşyalarını yıkamak için makineyi gün içerisinde birçok kez çalıştırmak zorunda kalırsın. Ayrıca kurutmak için de uygun yer bulamaz, evinin farklı yerlerini işgal edersin. Birkaç kez çalışan çamaşır makinesi hem seni uğraştırır hem de daha fazla su ve enerji harcayarak maddi olarak zarara uğratır. Bu yüzden çamaşır yıkama hizmetinden yararlanmak her açıdan tasarruf etmeni sağlar.

Zor lekelere karşı garanti çözüm yolu olan bu hizmeti kullanmak ise çok kolay. Websitemizden sipariş için bize ulaşabilirsin. Serivs çalışanlarımız tarafından ürünlerin kapından alınır, yıkanır, kurutulur ve özenli bir şekilde katlanarak tekrar kapına teslim edilir. Ödeme ise; siparişin sana teslim edildikten sonra nakit ya da kredi katınız ile yapılabilir. Bütçe dostu fiyatlar ve zamanında teslimat avantajı ile Ümraniye Kuru Temizleme çamaşır yıkama hizmetinden istediğin zaman faydalanabilir, çamaşır yıkama ihtiyacını kısa bir süre içerisinde giderebilirsin.