Ümraniye Kuru Temizleme, Perde & Stor Perde Yıkama olarak; evde perde yıkamanın biraz zahmetli ve tecrübe isteyen bir iş olduğunu biliyoruz.
Stor perdeler geleneksel perdelere göre evlerimizde daha fazla yer kaplamaya başladı. Geleneksel kumaş perdeleri yıkama tekniği ile stor perde yıkama birbirinden farklı olduğundan bu perdeleri aldıktan sonra kirlendiklerinde nasıl temizleyeceğimiz birçok kişi tarafından merak edilmektedir. 

Stor perde yıkama yapılırken önce nasıl bir yapısı olduğundan ve zarar vermemek adına nasıl davranmamız gerektiği hakkında tecrübeli ve bilgi sahibi olmak gerekir.

Stor Perde Yıkanırken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Stor perdeleri yıkarken dikkat etmemiz gereken bazı noktalar bulunmaktadır; çünkü bu perdelerin kendilerine özel mekanizmaları bulunmaktadır. Bu mekanizma bozulduğunda perdeniz artık kullanılamaz hale gelebilir. Bu nedenle kesinlikle dikkat edilmesi gereken unsurlara dikkatli bir şekilde yaklaşmalısınız.

Bir kuru temizleme veya stor perde yıkama hizmeti veremn şirkete ulaşabilirsiniz. Bu kişiler perdelerinizin yapısınız korumaya kesinlikle özen gösterecektir. En güvenli stor perde yıkaması da budur.

Evlerinizde kesinlikle stor perdelerinizi çamaşır makinesinde yıkamak gibi bir hata yapmayın. Çamaşır makinesinin döndürme kuvveti perdenizin hem şeklini hem de çalışma prensibini bozmaktadır. Bunun gibi sorunlar yaşamamak için lütfen uygun fiyatlarda stor perde yıkama hizmetimiz için bizimle iletişime geçin.

Çamaşır suyu gibi kumaşlarda yıpratma etkisi bulunan temizlik malzemelerinden de kaçınmalıdır. Ümraniye Kuru Temizleme perdenize hasar vermeyecek sağlığa zararsız özel deterjanlar seçmektedir.